20131125AW000988_03

Mudanya’da korkutan yangın

25 Kasım 2013 17:57 • Yorum (0)

Mudanya ilçesine bağlı Işıklı köyünde çıkan yangında 2 katlı bir kerpiç ev küle döndü.
Işıklı köyünde yalnız yaşayan Hayrinur Güneş (57), evinde yemek yaptıktan sonra komşuna gitti. Bir müddet sonra 2 katlı evden dumanlar çıktığını gören vatandaşlar itfaiyeyi aradı. Büyükşehir Belediyesi’ne ait 3 itfaiye aracı kısa sürede müdahale ederek yangını söndürdü. Köyde heyecanlı anlar yaşatan yangında iki katlı ev kullanılmaz hale geldi.
Yangının elektrik konağından çıktığı tahmin ediliyor. Olayla alakalı tahkikat sürüyor.

« Anasayfaya Dön

Pin It

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın

18

Mudanya’da korkutan yangın!

07 Nisan 2013 16:20 • Yorum (0)

Mudanya, Hasanbey Mahallesi Selvilik Sokak’taki metruk bir evde henüz belirlenemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Olayda ölen ya da yaralanan olmadı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin, Mudanya’da geçtiğimiz ay restorasyon çalışmalarını başlattığı Hasanpaşa Hamamı’na bitişik, metruk bir evde saat 11.30 sıralarında yangın çıktı. Hasanbey Mahallesi Selvilik Sokak 37 numaralı evde çıkan yangının sebebi henüz belirlenemedi. Büyükşehir Belediyesi Mudanya İtfaiye Grubu’na ait ekipler tarafından yangın, etraftaki binalara sıçramadan kısa sürede kontrol altına alınırken, olayda ölen ya da yaralanan olmadı. Bölgede soğutma çalışmalarını sürdüren ekipler, olayla ilgili tahkikat başlattı.

« Anasayfaya Dön

Pin It

İlgili Yazılar

Bir Cevap Yazın